Forum ..::KLUB POWIEKSZANIA PENISA::.. Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy    Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

osobisty problem....

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ..::KLUB POWIEKSZANIA PENISA::.. Strona Główna -> INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
henius
Gość






PostWysłany: Nie 1:34, 12 Lis 2017    Temat postu: osobisty problem....

Nawet nie wiem od czego zacząć bo to dość krepujacy temat. No coz…miałem problem ze mam za małego siurka. Przeszkadzalo mi to bardzo bo nawet nie potrafiłem się masturbować bo nawet nie miałem czym. Masakra jakas. Szukalem wiele rozwiazan i wydalem mnóstwo pieniądze na rozne preparaty które miały mi w tym pomoc. Bezskutecznie. Jedynie jeden można powiedzieć ze mnie ocalil. Extra large - extralarge.pl. Wlasciwie nie mnie uratowal a mojego małego który stal się już z całym przekonaniem z odpowiednia dlugoscia. Mogę już sobie trzepać, jest za co zlapac i czuje się wolny od myśli ze mam małego. Nareszcie! Ile to zajelo. Jeszcze mam przed sobą mój pierwszy raz choć w wieku 19 lat już powinieniem dawno zaliczyć. Ale jeszcze wszystko przede mna. Przynajmniej nie mam już obaw ze osmiesze jakas laske swoim fiutem i ze będzie jakiś problem. Warto było kupic extralarge i skonczyc z problemem małego siurka. Ciesze się ogromnie ze ten produkt powstal i ze go poznałem. Nie chce nawet myslec co by było gdyby nie extralarge…
Powrót do góry
kryptobichlopak
Gość






PostWysłany: Nie 0:24, 19 Lis 2017    Temat postu: do dziela!

Extra large od 2 miesiecy stosuje i czasu nie marnuje.Polecam kazdemu z malym zeby cieszyl sie efektem udanym.Na pewno sie nie zawiedziecie bo to najlepszy srodek na te sprawy na swiecie. Wszyscy chlopacy wiec to dziela bo to nasza jest w koncu idea!Wesoly
Powrót do góry
dante
Gość






PostWysłany: Pon 23:24, 27 Lis 2017    Temat postu: :)

Brałem extra large i mogę go polecić z pełną świadomością. Jest przede wszystkim niesamowicie skuteczny a członek po nim wydaje się być jak zupełnie nowy. Jego rozmiar mnie zachwycił. Jestem dumny jak mało kto.Wesoly
Powrót do góry
baranileb
Gość






PostWysłany: Pon 23:26, 04 Gru 2017    Temat postu: ale mam c.....

Natkalem sie dopiero niedawno na EXTRA LARGE. I musze przyznac ze wynik,jaki udalo mi sie osiagnac przerosl moje oczekiwania. Jestem bardzo dumnym posiadaczem penisa XXL.
Powrót do góry
rodrigo
Gość






PostWysłany: Wto 23:35, 05 Gru 2017    Temat postu: :P

faktycznie jest tego od groma, trzeba wiedziec co wybrac zeby sie nie sparzyc, z mojej strony extra large to najkorzystniejszy wybor Wesoly jestem pod wrazeniem tego co dzieki niemu udalo mi sie osiagnac i jaki rozmiar teraz posiadam
Powrót do góry
maly
Gość






PostWysłany: Sob 23:19, 09 Gru 2017    Temat postu: :W

po extra large moje orgazmy sie polepszyly i odczuwam wieksza przyjemnosc nawet przy samotnym dochodzeniu do finalu
Powrót do góry
URWISEEK
Gość






PostWysłany: Wto 21:58, 17 Kwi 2018    Temat postu: wiekszy pen

Polecam extra large. Nie dosc ze bedziesz miec wiekszego czlonka to jeszcze bedziesz mial lepsza erekcje no i na dzien dobry wieksze doznania seksualne. Sprawdz sam:)
Powrót do góry
;)
Gość






PostWysłany: Nie 22:30, 22 Kwi 2018    Temat postu: penixen3d tylko!

sprzet w tak mlodym wieku powinien byc wiecej niz sprawy wiec warto o to tez zadbac a nic bardziej jak penixen3d o penisa nie dba
wiem co mowie:)
Powrót do góry
wielkiigruby
Gość






PostWysłany: Wto 22:32, 24 Kwi 2018    Temat postu: .....

Pamiętam swój szok jak zobaczyłem jakich rozmiarów nabrał mój mały po stosowaniu extra large....myślałem że to są jakieś jaja:D bo są jaja ale prawdziwe ,realne i moje!
Powrót do góry
walery21
Gość






PostWysłany: Czw 21:58, 26 Kwi 2018    Temat postu: ;)

Jestem zdania ze najkorzystniejszyna dlugosc penisa jest Penixen3d, sprawdzony i bezpieczny w 100%, ,warto sie przekonac na samym sobie czy dziala ,uwagi zostawic wlasnej ocenie. Na pewno warto sprawdzic co i jak.
Powrót do góry
bondek
Gość






PostWysłany: Wto 23:19, 01 Maj 2018    Temat postu: ;p

Extra large to jak dla mnie sposob idealny zeby miec w koncu duzego pena i nie krepowac sie i szczycic sie takim okazem wszedzie ,wiec taka moja drobna uwaga:)
Powrót do góry
barteksmartek
Gość






PostWysłany: Pią 22:25, 04 Maj 2018    Temat postu: xD

Po extra large najszybciej osiagnie sie zamierzony efekt ….inne srodki na mnie nie dzialaly a ten owszem wiec moge powiedziec to co wiem. Walczylem z innymi produktami na darmo ,zadnych fajnych wynikow a z extra large naprawde wyglada to profesjonalnie. Ocena celujaca jak najbardziej zasluzona.
Powrót do góry
barteksmartek
Gość






PostWysłany: Pią 22:26, 04 Maj 2018    Temat postu: xD

Po extra large najszybciej osiagnie sie zamierzony efekt.inne srodki na mnie nie dzialaly a ten owszem wiec moge powiedziec to co wiem. Walczylem z innymi produktami na darmo ,zadnych fajnych wynikow a z extra large naprawde wyglada to profesjonalnie. Ocena celujaca jak najbardziej zasluzona.
Powrót do góry
raptusiek
Gość






PostWysłany: Nie 22:32, 06 Maj 2018    Temat postu: ::DD:

Zawiodłem się na wszelkich możliwych sposobach i opcjach powiększenia penisa. Jakieś pompki, pigułki niepewne i różne tego typu historie. Strata czasu i pieniędzy. Nie myślałem, że będzie to takie trudno znaleźć odpowiedni środek, który zagwarantuje mi skuteczność i trwałość dłuższego penisa. Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile to mi zajęło czasu i energii ale się opłacało bo dzięki poznaniu tabletek Penixen3D to wszystko się zmieniło. Większy penis został osiągniety.
Powrót do góry
kubusiek
Gość






PostWysłany: Pią 22:31, 11 Maj 2018    Temat postu: fdgd

proponuje zapoznac sie z PENIXEN3D , poczytac na ten temat i sie dowiedziec ,ja co prawda nie probowalem ale slyszlem od znajomych bardzo dobre opinie no i sa ponoc niezle wyniki:)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ..::KLUB POWIEKSZANIA PENISA::.. Strona Główna -> INNE Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Theme xand created by spleen & Emule.
Regulamin